Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...

Go down 
+14
xxl basket
MirzinLav
malitraktor
suad
R.A.
nerminh74
Melo15
samo naprijed
Silvester071
fera
risto
Gospodin Čovjek
mirzza
Admin
18 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyTue Dec 09, 2008 5:34 am

Admin (citat):
Gospodin Čovjek (citat):
evo pišem da vidim hoće l ibiti potpis..i??

edit:nema ga

Mislim da ces morati u svom profilu pronaci opciju za potpis i potvrditi je,ovo kao sto je @suad napisao u jednom od predhodnih postova.

Generalna opcija za potpise,svima ,je ukljucena Basketball Wink
istina king
Na vrh Go down
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyTue Dec 09, 2008 7:13 am

da skuzio sam...imate u Profil, pa oreferences, pa onda morate staviti Yes na display my signature
Na vrh Go down
malitraktor




Broj komentara : 2
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyWed Dec 10, 2008 1:27 am

da se i ja prijavim i cestitam pokretacima foruma.
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyWed Dec 10, 2008 2:06 am

zasto ne postoji opcija "Mark all read" ili "mark all forums read" jer ponekad ne zelim sve citati a zelim vidjeti nove postove
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyWed Dec 10, 2008 8:28 am

nerminh74 (citat):
zasto ne postoji opcija "Mark all read" ili "mark all forums read" jer ponekad ne zelim sve citati a zelim vidjeti nove postove

Imas gore u desnom cosku foruma sve te opcije Wink
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyWed Dec 10, 2008 12:32 pm

Ima li neko jos neku ideju na kojim forumima ili stranicama pokusamo jos malo izreklamirati ovaj forum Question Arrow bounce Basketball
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
R.A.




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyWed Dec 10, 2008 3:16 pm

Admin (citat):
Ima li neko jos neku ideju na kojim forumima ili stranicama pokusamo jos malo izreklamirati ovaj forum Question Arrow bounce Basketball
Na kojima je do sada "reklamirano"
Mislim da nebi bilo loše da na oficijelnom sajtu kluba bar spomenu da je pokrenut novi forum, jer ipak većina starih forumaša posjećuje oficijelni sajt (ili bi bar trebala), neznam da li je iko probao na košarka.net
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyWed Dec 10, 2008 3:27 pm

R.A. (citat):
Admin (citat):
Ima li neko jos neku ideju na kojim forumima ili stranicama pokusamo jos malo izreklamirati ovaj forum Question Arrow bounce Basketball
Na kojima je do sada "reklamirano"
Mislim da nebi bilo loše da na oficijelnom sajtu kluba bar spomenu da je pokrenut novi forum, jer ipak većina starih forumaša posjećuje oficijelni sajt (ili bi bar trebala), neznam da li je iko probao na košarka.net

Kontaktirali nismo sa oficijelnom stranicom Bosne.

Malo je problematicno traziti od vecine stranica mjesto za reklamu (banner)jer se odmah trazi razmjena,sto je skoro pa nemoguce jer smo mi samo forum(gdje da zakacimo njihov banner Laughing )

Odredjena kampanja je bila na sa-x,preko PM -ova sviju koji su bilo kada ,bilo sta komentarisali na temu o KK Bosni,isto tako je zaljepljeno na forumima FkSinfo,Bordocaffe,Sportsport.ba,infobar..i vjerovatno jos na nekim ,jer nisma samo ja "lijepio" te pozive.


Svi prijedlozi,sugestije ..dijela..na ovu temu su dobro dosli Basketball
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyThu Dec 11, 2008 12:17 am

Admin (citat):
nerminh74 (citat):
zasto ne postoji opcija "Mark all read" ili "mark all forums read" jer ponekad ne zelim sve citati a zelim vidjeti nove postove

Imas gore u desnom cosku foruma sve te opcije Wink
nije to to, trebalo bi da kada pregledas nekoliko topica i ostale ne zelis da ima opcija za cjeli forum, a ne topic po topic geek
Na vrh Go down
Melo15
Forumas
Forumas
Melo15


Broj komentara : 99
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyThu Dec 11, 2008 9:03 am

ja predlazem da se otovori novi dio foruma samo za utakmice bosne
da ne bude to u kk.bosna
nego ko za igrace Very Happy
Na vrh Go down
MirzinLav
Clan
Clan
MirzinLav


Broj komentara : 24
Registration date : 2008-12-11

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyThu Dec 11, 2008 2:31 pm

evo i mene malo sam bio vidjan na bivsem forumu(netrpim teroriziranje,usutkavanje od strane admina)
ali eto bicu ovdje redovan jocolor

ja sam jos uvijek za to da se nadjemo na jednoj tribini da navijamo zajedno
mogli bi traziti da se umjesto slika nekih fast food-ova na onim screenovima bar na pauzi provrti adresa ovog foruma il tako nesta
ja dao ideju vi razradite jocolor


_________________________________________________
bilo mi mrsko radit sig sada pa cu sutra akb Very Happy
NAPRIJED BOSNO
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/profile.forum
xxl basket
Clan
Clan
xxl basket


Broj komentara : 54
Registration date : 2008-12-10

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyThu Dec 11, 2008 4:33 pm

u potpunosti podrzavam da se skupimo na jednom dijelu tribine da nas bude bar 10 15 onda je lakse i za navijanje i za sve ostalo razmislite pa da se dogovorimo do tekme sa partizanom cheers
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyMon Dec 15, 2008 5:17 am

zasto kada ja postavim post, pa izadzem i opet se vratim za koji sat moj vlastiti post ima oznaku neprocitanog posta?
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyMon Dec 15, 2008 7:51 am

nerminh74 (citat):
zasto kada ja postavim post, pa izadzem i opet se vratim za koji sat moj vlastiti post ima oznaku neprocitanog posta?

To se desava samo kod najznacajnijih clanova ovog foruma bounce Very Happy






Sala mala,fakat neznam,odoh pokusati pronaci u cemu je fazon cyclops Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyMon Dec 22, 2008 11:51 am

Bivsa Juga (citat):
Pozdrav svima,bas mi je drago da je neko otvorio ovakav forum.Ja Bosnu kao klub zaista volim i Bosna i njeni navijaci su zasluzili da imaju jedan dobar forum!!!

Ja sam inace Administrator na jednom drugom forumu(necemo reklame,pa stoga necu napisati ime foruma)!Cestitke administratoru na ideji,jer kako sam vec naveo,Bosna i njeni navijaci zasluzuju Forum!!

Da bi uspjeli sa Forumom i da sto vise raje vidi vas forum,morate prijaviti vasu stranicu u trazilice.To mozete uciniti besplatno(sa dosta manje efekta) ili sa placenim alatima za to ili eventualno hackovanim,koji ce ovaj forum izbaciti u trazilice na zavidan nivo!Takodje morate dizajn Foruma uljepsati,postaviti i napraviti razmjenu banera sa posjecenim forumima,koji to budu htjeli!Takodje morate otvoriti jos rubrika na forumu i mislim da bi sam forum trebalo da ima manju sirinu,to znaci da forum morate suziti,mislim da samim tim Forum dobija na izgledu i na preglednosti!!!!

Pozdrav svim navijacima Bosne i ako bude Administratorima trebala kakva pomoc ili savjet oko Foruma,moze se slobodno obratiti na email adresu u profilu ili na pp na forumu!!

Basketball

ima li kakvih komentara na neke od ovih prijedloga Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyMon Dec 22, 2008 4:10 pm

Pozdrav afro
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyWed Dec 24, 2008 3:38 am

Admin (citat):
Bivsa Juga (citat):
Pozdrav svima,bas mi je drago da je neko otvorio ovakav forum.Ja Bosnu kao klub zaista volim i Bosna i njeni navijaci su zasluzili da imaju jedan dobar forum!!!

Ja sam inace Administrator na jednom drugom forumu(necemo reklame,pa stoga necu napisati ime foruma)!Cestitke administratoru na ideji,jer kako sam vec naveo,Bosna i njeni navijaci zasluzuju Forum!!

Da bi uspjeli sa Forumom i da sto vise raje vidi vas forum,morate prijaviti vasu stranicu u trazilice.To mozete uciniti besplatno(sa dosta manje efekta) ili sa placenim alatima za to ili eventualno hackovanim,koji ce ovaj forum izbaciti u trazilice na zavidan nivo!Takodje morate dizajn Foruma uljepsati,postaviti i napraviti razmjenu banera sa posjecenim forumima,koji to budu htjeli!Takodje morate otvoriti jos rubrika na forumu i mislim da bi sam forum trebalo da ima manju sirinu,to znaci da forum morate suziti,mislim da samim tim Forum dobija na izgledu i na preglednosti!!!!

Pozdrav svim navijacima Bosne i ako bude Administratorima trebala kakva pomoc ili savjet oko Foruma,moze se slobodno obratiti na email adresu u profilu ili na pp na forumu!!

Basketball

ima li kakvih komentara na neke od ovih prijedloga Arrow

Mozda nije losa ideja da se zakupi domena,zbog mogucnosti lakseg pronalaska foruma za potencijalne clanove.
Istina da vecina forumasa sa onog starog bosninog foruma su vec tu,ali sa www. otvaramo sirinu u tome.

Kako odlucite,ja sam za sta god vecina odlucila bounce
Na vrh Go down
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyThu Dec 25, 2008 9:35 am

pitanje je kako bi ljudi u klubu odreagovali sve i da se odluci zakupiti domenu sa recimo imenom bosne Question

nije to tek tako skupi se neko i uzme necije ime Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyMon Dec 29, 2008 4:38 pm

Sta mislite da organizujemo neki vid kladionice malo takmicarski malo zezancije,evo recimo preostalih kola NLB lige Question
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
xxl basket
Clan
Clan
xxl basket


Broj komentara : 54
Registration date : 2008-12-10

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyTue Dec 30, 2008 9:15 am

dobra ideja sanjo nije lose da probamo santa
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyTue Dec 30, 2008 9:26 am

U kojem folu da napravimo kladionicu.

Recimo svako kolo NLB lige,i da pravimo prognoze,ali posto u kosarci skoro da se nikada i ne odigra nerjeseno automatski gubimo opciju X Laughing

Il da se organizujemo u varijanti

Bosna-Zadar 1 (sto je pobejda domacina ,naravno Wink ) i onda dodatak +10,-10(kao pobjeda vise od 10 ili manje od 10 razlike)

Ili kako,dajte neki prijedlog,jer ako budemo pogadzali samo pobjednika imacemo puno puno pogodaka ,jer objektivno malo je izneandjenja u NLB ligi,tako da bi sve bilo ujednaceno.

Nije los prijdelog,samo treba usaglasiti pravila i sve to..a eto imamo fore do slijedeceg kola NLB
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
MirzinLav
Clan
Clan
MirzinLav


Broj komentara : 24
Registration date : 2008-12-11

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyTue Dec 30, 2008 1:06 pm

ja se kladim da cemo biti 6 na kraju a partizan pobjednik Basketball
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/profile.forum
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptySat Jan 10, 2009 4:52 pm

Meni je ekstra ovaj klip sa strane,vidi se koja je legenda i velicina Mirza bio.
Ko je ova ekipa protiv koje su igrali na ovom klipu Question
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptyTue Feb 17, 2009 5:38 pm

Racbo_Ktarne je Moderator podforuma BH Kosarka i Inostrana Kosarka Arrow Basketball
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 EmptySun Mar 08, 2009 3:00 pm

Svidja mi se ova nova promjena u vrhu foruma i meni i ovo kk bosna forum Very Happy extar je i sto enma onih presarenih reklama na vrhu lol!
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Sponsored content





Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: O forumu... :: Sve o forumu...-
Idi na: