Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...

Go down 
+14
xxl basket
MirzinLav
malitraktor
suad
R.A.
nerminh74
Melo15
samo naprijed
Silvester071
fera
risto
Gospodin Čovjek
mirzza
Admin
18 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyTue Mar 10, 2009 5:23 pm

Ko je meni stavio avatar?

admine? jesi ti? Mad Suspect
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyTue Mar 10, 2009 5:28 pm

Ja ti upravo PM pisem,ja sam. Laughing
Hocemo ga ukidati Question

Nesto trazio po netu i naletim na zastavicu Sirokog,odma si mi ti sinuo u mislima,nije nista zlonamjerno Basketball
Na vrh Go down
senadin_km

senadin_km


Broj komentara : 1
Registration date : 2009-03-12

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 12, 2009 4:08 am

Admin (citat):
Sve interne stvari u vezi foruma.
Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanje....
Question Arrow

Mislim da je stranica ok,svidja mi se trabalo bi mozda da se uvede neka nagradna igra ili tako nesto sto bi jos vise zainteresovati raju da pristupi ovom sajtu.
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptySat Mar 14, 2009 5:57 pm

senadin_km (citat):
Admin (citat):
Sve interne stvari u vezi foruma.
Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanje....
Question Arrow

Mislim da je stranica ok,svidja mi se trabalo bi mozda da se uvede neka nagradna igra ili tako nesto sto bi jos vise zainteresovati raju da pristupi ovom sajtu.

Pozdrav Cool

Neznam o kakvoj konkretno nagradnoj igri mislis? Ako imas neki konkretan prijedlog "pucaj"slobodno,sve konstruktivno se usvaja bounce Arrow

Dobro dosao,i nadam se da ces ucestvovati u radu i kreiranju foruma,jer ovaj forum je forum sviju nas bosna
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 11:00 am

Ne bih da zvucim nezahvalno ili bezobrazno, ali zanima me kakve su mogucnosti da se kupi domena/hosting i na njoj postavi forum.. puno, puno vise posjetilaca bi bilo da nije free forum, i forum bi mogao biti puno ljepsi..

Ja sam jedva nasao ovaj forum, tamo na oficijelnoj stranici ga uopste nema..

Hvala unaprijed i veliki pozdrav za administraciju i clanove..
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 1:05 pm

zlatan (citat):
Ne bih da zvucim nezahvalno ili bezobrazno, ali zanima me kakve su mogucnosti da se kupi domena/hosting i na njoj postavi forum.. puno, puno vise posjetilaca bi bilo da nije free forum, i forum bi mogao biti puno ljepsi..

Ja sam jedva nasao ovaj forum, tamo na oficijelnoj stranici ga uopste nema..

Hvala unaprijed i veliki pozdrav za administraciju i clanove..

Pozdrav i dobro dosao Basketball

Ovaj forum i jeste pokrenut da se skupimo,svi mi koji volimo klub i koji zelimo da nesto pokrenemo na netu,jer nas klub to zasluzuje,imati kvalitetnu stranicu i forum za navijace Bosne Wink

Forum i jeste pokrenut kao neki prelazni vid u organizaciji,a vrlo vjerovatno da cemo pokusati organizovati kupovinu domene i hostinga,ili kako se vec dogovorimo svi skupa Wink ,u predstojecoj pauzi izmedju dvije sezone.

Trenutni izgled foruma,je komponovan tako da bude sto funkcionalniji,uz klipove sa malim dijelom istorijata naseg kluba,sa dijelovima gdje su direktni prenosi utakmica itd. itd.,znaci,cisto radi funkcionalnosti,na ustrb estetici,kao sto vidis Laughing Laughing

Nema nikakvih naznaka za postojanje foruma na zvanicnoj stranici Bosne,jer objektivno,nemozemo ni ocekivati promociju sa te stranice dok ne uozbiljimo cijeli ovaj projekat,ako nam to uopste i podje za rukom bounce Very Happy

Licno sam misljenja da kada i pokrenemo rad ozbiljnije,da ne trazimo bilo kakvu podrsku od zvanicne stranice,kao ni od kluba ,jer onda bi izgubili autonomnost naseg rada,pisanja pa i kritike,jer smo,vecina nas,svjedoci koja je cenzura i represija vladala na proslom forumu na zvanicnoj stranici pale Rolling Eyes

Ovaj forum je sviju nas,kao sto ce biti i taj veci projekat,ako ga uspijemo izgurati,ovdje nema cenzure niti bilo kojeg vida represije,dobro dosli su svi,i svaciji komentari,kao sto vidis i nasih sportskih "suparnika",navijaca drugih klubova...apsolutno nema cenzure baklja Cool


Pozdrav i tebi,i poziv da se ukljucis u pisanje na forumu,unapredjenje i samo kreiranje foruma,jer ovo je projekat sviju nas,uz tendenciju da sve ovo uzdignemo i na stepenicu vise Basketball

Sve kritike,sugestije,prijedlozi su dobro dosli afro
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 2:29 pm

Nisam bio clan na tom starom diktatorskom forumu (izgleda srecom pa nisam bio), ali naravno dijelim misljenje da KK Bosna zasluzuje dobar forum i sajt.. Onaj oficijelni i nije toliko dobar, npr. intervju sa Ovcinom stoji vec par mjeseci.. i naravno, nedostaje mu forum,diskusije itd..

Nadam se napretku ovog foruma,u dogledno vrijeme pokretanju sajta i, ako budem ikako mogao i trebao pomoci, dacu sve od sebe da to i uradim..


Pozdrav!
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 4:55 pm

zlatan (citat):
Nisam bio clan na tom starom diktatorskom forumu (izgleda srecom pa nisam bio), ali naravno dijelim misljenje da KK Bosna zasluzuje dobar forum i sajt.. Onaj oficijelni i nije toliko dobar, npr. intervju sa Ovcinom stoji vec par mjeseci.. i naravno, nedostaje mu forum,diskusije itd..

Nadam se napretku ovog foruma,u dogledno vrijeme pokretanju sajta i, ako budem ikako mogao i trebao pomoci, dacu sve od sebe da to i uradim..


Pozdrav!
ovu sezonu cemo ovako izgurati i onda bi po meni bilo najbolje da se svi koji su zainteresirani skupimo i pokrenemo neku neoficielnu stranicu kluba ili samo forum da platimo domenu i sve fino uradimo. nadam se da ce postojati interesovanje za taj prijekt kada dođe pravo vrijeme za to.
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 5:31 pm

Bas tako, ili ako neko od vas koristi bihnetov adsl, uz paket dodje besplatan hosting i domena com.ba, pa se i tako moze pokrenuti..

Ako nista, moze se par entuzijasta sastati na kafi, i po 5,10 maraka bi bilo i vise nego dovoljno za hosting i domenu..Jedino neko mora imati kreditnu karticu za uplatu (ja sam student pa nemam Sad ) Uglavnom, mislim da se moze odlican projekt osmisliti i napraviti..

salute
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 5:45 pm

zlatan (citat):
Bas tako, ili ako neko od vas koristi bihnetov adsl, uz paket dodje besplatan hosting i domena com.ba, pa se i tako moze pokrenuti..


Jel ovo fakat istinita informacija Very Happy Question

Ako jeste ,ima li neko ovaj adsl paket,koji je spreman ustupiti za vise ciljeve lol! baklja
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 3:13 am

Jeste istina zato sto sam ja koristnik binhetovog adsl paketa, samo sto je na mom hostingu vec podignut sajt..

Jedini problem moze biti sto je na tom hostingu samo 200 mb prostora.. ali ipak, za pocetak je i to vise nego dovoljno..
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 4:21 am

zlatan (citat):
Bas tako, ili ako neko od vas koristi bihnetov adsl, uz paket dodje besplatan hosting i domena com.ba, pa se i tako moze pokrenuti..

Ako nista, moze se par entuzijasta sastati na kafi, i po 5,10 maraka bi bilo i vise nego dovoljno za hosting i domenu..Jedino neko mora imati kreditnu karticu za uplatu (ja sam student pa nemam Sad ) Uglavnom, mislim da se moze odlican projekt osmisliti i napraviti..

salute
imam ja adslov paket i imam i karticu i imam sve Razz
samo nisam ni ja znao za ovaj hosting.
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 4:39 am

da,da.. Odes na bhtelecom korisnicki portal, i tamo imas opciju hosting postavke, takodjer mislim da prvo moras aktivirati hosting..et' provjeri.. http://www.bhtelecom.ba/portal.html
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 5:45 am

fera (citat):
zlatan (citat):
Bas tako, ili ako neko od vas koristi bihnetov adsl, uz paket dodje besplatan hosting i domena com.ba, pa se i tako moze pokrenuti..

Ako nista, moze se par entuzijasta sastati na kafi, i po 5,10 maraka bi bilo i vise nego dovoljno za hosting i domenu..Jedino neko mora imati kreditnu karticu za uplatu (ja sam student pa nemam Sad ) Uglavnom, mislim da se moze odlican projekt osmisliti i napraviti..

salute
imam ja adslov paket i imam i karticu i imam sve Razz
samo nisam ni ja znao za ovaj hosting.

Ako je drug fera zainteresovan da se pokusa preko tog paketa nesto,uz nasu pomoc,finansijsku ,tehnicku i bilo kakvu drugo..mozemo pokusati dici stranicu o Bosni tim putem.

Neznam samo kakva su prava na upotrebu imena Kosarkaski Klub Bosna Question

Postoji mogucnost,posto bi stranicu pravili bez potpore kluba,da imamo nekih otezavajucih okolnosti u vezi sa koristenjem imena kluba.

Mozda odabrati ime za domenu sa kojom nebi imali ,eventualnih,problema. Bosna -info,bosna portal..ali opet u imenu ima to k.k Bosna
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 6:25 am

o tom sam sinoc razmisljao..vjerovatno bi bilo problema ako bi to bilo samo www.kkbosna.com il' tako nesto, zavisno od domene.. tako da bismo morali ubacit jos neku rijec, kkbosnafanclub il' tako nesto..

Pa jel' se neko od vas razumije u web design, il' da trazimo nekog jeftinog?

pozdrav!
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 11:48 am

ja sam tu, otvoren za sve opcije. samo nemam previse vremena trenutno da radim na stranici. ja mogu ovako malo pomoci oko sitnica nekih i foruma jer sam trenutno u velikoj frci. sto se tice hostinga ovog ja cu veceras pogledati kako ovo funkcionise.

edit:Više informacija i detalja o besplatnim Hosting paketima možete saznati na Uputstvima za usluge

Vi kao ADSL5G korisnik imate pravo na besplatni G Hosting paket.

Da bi mogli koristiti svoj besplatni hosting morate prihvatiti uslove korištenja - prihvatate da:

- Plaćate prekoračenja
- Ne možete dokupiti usluge

Da bi aktivirali svoj besplatni hosting neophodno je da radi verifikacije unesete svoju lozinku i kliknete na dugme "Aktiviraj moj besplatni hosting".

G hosting - baziran na LinOS platformi (ukljucen u cijenu ADSL 5G i 15G paketa)

200 MB disk prostora (sumarni disk limit)
5 GB saobracaja (HTTP + FTP)
1 com.ba poddomena (npr. www.domena.com.ba)
1 MySQL baza
5 e-mail adresa (na hostanoj/zakupljenoj domeni)

Prekoraceni 1 GB saobracaja (KM/mjesecno) 2,00

Prekoraceni 1 MB disk prostora(KM/mjesecno) 0,02
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 12:05 pm

Treba @Zlatan da nam malo "rastumaci"sta i kako dobijas sa tim paketom,posto je momak rekao da vec ima stranicu na na tom adsl paketu.

Imamo vremena da se organizujemo kako treba ,i da do slijedece sezone kompletiramo sve ovo i pokrenemo projekat malo ozbiljnije.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 12:48 pm

Sta vam treba pojasniti.. sve isto kao da kupite normalan hosting sa 200 mb prostora, samo sto je domena com.ba.. Na mom hostingu su dosad pokretane 2,3 razlicite stranice (svaki put bismo brisali, jer nismo imali dovoljno posjeta i pocinjali ispocetka)..

Ako postoji nesto konkretno da vas zanima pitajte..

p.s.evo jedna stranica sa na tom besplatnom telekomovom hostingu www.emeri.com.ba
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 1:49 pm

zlatan (citat):
Sta vam treba pojasniti.. sve isto kao da kupite normalan hosting sa 200 mb prostora, samo sto je domena com.ba.. Na mom hostingu su dosad pokretane 2,3 razlicite stranice (svaki put bismo brisali, jer nismo imali dovoljno posjeta i pocinjali ispocetka)..

Ako postoji nesto konkretno da vas zanima pitajte..

p.s.evo jedna stranica sa na tom besplatnom telekomovom hostingu www.emeri.com.ba
kakvo je tvoje iskustvo sa paketom od 200mb ? posto sako sam ja dobro shvatio u ovim pravilima pise da se ne moze prebaciti na vec paket ili moze... mislim da ako je premalo bolje da pocnemo sa ovim od 200mb pa kasnije ako krene uzmemo veci paket ako postoji mogucnost.
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 2:09 pm

tih 200 mb se odnosi na tezinu same stranice, dakle koliko ces slika uploudovati itd.. mislim da je to sasvim dovoljno, slike svakako nisu teze od 50tak kilobajta.. sa tim se moze poceti naravno, a ukoliko stranica bude jako posjecena, i onih 5 gb prometa ne bude dovoljno, e tek onda treba kupiti neki jaci hosting..
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Aug 06, 2009 2:27 am

jel jos postoje planovi za pravljenje internet stranice u kk bosni? imao sam kontakt sa jednim covjekom oko stranice za LFC i kaze mi da je nasao covjeka koji ce uraditi stranicu i uplatiti hosting za 50 km
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyThu Aug 06, 2009 4:31 am

Fera valjda sada dobijes PP,javi ovdje ako nisi a ako jesi odgovori na PP Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 EmptyFri Aug 07, 2009 4:35 am

Admin (citat):
Fera valjda sada dobijes PP,javi ovdje ako nisi a ako jesi odgovori na PP Arrow
dobio sam pp ako ti nisi dobio odgovor javi Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: O forumu... :: Sve o forumu...-
Idi na: