Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...

Go down 
+14
xxl basket
MirzinLav
malitraktor
suad
R.A.
nerminh74
Melo15
samo naprijed
Silvester071
fera
risto
Gospodin Čovjek
mirzza
Admin
18 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyThu Dec 04, 2008 4:17 pm

Sve interne stvari u vezi foruma.
Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanje....
Question Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
mirzza
Pocetnik
Pocetnik
mirzza


Broj komentara : 14
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptySun Dec 07, 2008 8:39 am

ideja odlicna, napokon je kk bosna dobila forum koji je liberalan, za razliku od proslog crnog foruma, mracnog doba demokratije, foruma jednoumlja, i terorisanja od strane administratora i banovanja zbog raznoraznih gluposti

vidim da je vecina pravih ljudi sa starog foruma tu i po svemu ovaj forum obecava

sa srecom!!!!!!
Na vrh Go down
http://www.sobe.ba
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptySun Dec 07, 2008 9:11 am

zasto ne prosirite do kraja ovo?? ovako je malašno...
Na vrh Go down
risto
Pocetnik
Pocetnik



Broj komentara : 16
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptySun Dec 07, 2008 11:49 am

samo da se prijavim i pozdravim inicijativu Smile
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptySun Dec 07, 2008 3:06 pm

A da otvorimo jos neki podforum,treba neka podtema Very Happy
Hajde prijedlozi,slobodno Laughing ,ovo je vase kao i moje Wink
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptySun Dec 07, 2008 3:35 pm

Admin (citat):
A da otvorimo jos neki podforum,treba neka podtema Very Happy
Hajde prijedlozi,slobodno Laughing ,ovo je vase kao i moje Wink

ja bi malo izmjenio par stvari, otvorio bi podforume BH kosarka i ino kosarka znaci u jednom da se govori o ligi 13 o nasoj repki u drugom NBA euroliga ncaa....
i otvorio bih za sada podforum off topic il nek stoji svastara za to a kada dođe vrijeme da budu potrebni neki novi podforumi moze se onda to korigovati pa otvoriti neke trazene ili potrebne podforume i samo prebaciti vec postojece teme tamo
Na vrh Go down
Silvester071

Silvester071


Broj komentara : 4
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptySun Dec 07, 2008 4:58 pm

Pozdrav za sve forumase sa starog Bosninog foruma...

Okupljamo se polako bounce
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptySun Dec 07, 2008 5:01 pm

Silvester071 (citat):
Pozdrav za sve forumase sa starog Bosninog foruma...

Okupljamo se polako bounce

Pozdrav i tebi Basketball

Polako,polako...al' smo tu lol!
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
samo naprijed




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 8:36 am

Uh ja se izvinjavam sto sam otvorio novi topics pa bih molio admina da ga izbrise. Nisam zaista vidio ovo jer mi sve danas nesto titra pred ocima:) Naravno cestitke za neki novi pocetak i za trud svim onima ili onom koji je izradio(li) ovaj forum.
Evo ako moze jedna mala primjedba a odnosi se na boju. Ne bi bilo lose ako bi probao pronaci bas bordo boju (uh kad bi me culi moji Zeljovci), znaci dosta tamniju od ove jer je to prava boja dresova KK Bosne. Inace sve pohvale za otvoreni forum a pogotovo za napisano da ce ovo biti slobodan i demokratski forum naravno u granicama pristojnosti. Svim navijacima islamske vjeroispovjesti zelim od srca "BAJRAM SHERIF MUBAREK OLSUN"!
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 9:59 am

Pozdrav i tebi prijetalju,i dobro dosao Basketball

Evo malo smo potamnili ovu crvenu Very Happy ,mislim da je ok,il' cemo jos Question Laughing
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Melo15
Forumas
Forumas
Melo15


Broj komentara : 99
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 10:31 am

stavite i malo zlatne Smile
ako moze naravno Shocked Shocked
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 12:05 pm

nesto mi nije jasno pise da postoji potpis, ja ga stavi, a njega nigdje?! Suspect
Na vrh Go down
R.A.




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 12:29 pm

Evo i mene, pozdrav cijeloj ekipi sa starog Bosninog foruma cheers
Na vrh Go down
Melo15
Forumas
Forumas
Melo15


Broj komentara : 99
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 12:30 pm

pozz Basketball Basketball
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 4:28 pm

nerminh74 (citat):
nesto mi nije jasno pise da postoji potpis, ja ga stavi, a njega nigdje?! Suspect

Ja sam aktivirao da mozemo svi imati potpis,neznam kako tebi to ne fercera Very Happy ,da nisi sta pritsno (zezam se Wink )

Jel' i drugi imaju problem sa potpisima?
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
suad
Clan
Clan
suad


Broj komentara : 24
Age : 49
Location : rajvoSa
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 4:32 pm

Ja također. Shocked

edit: Ja sam čak označio opciju da se dozvoli uvijek potpis ali opet ne fercera. Sad
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/forum.htm
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 4:52 pm

suad (citat):
Ja također. Shocked

edit: Ja sam čak označio opciju da se dozvoli uvijek potpis ali opet ne fercera. Sad

Evo cackam vec 20 min. Very Happy i ne mogu skontati u cemu je fazon.

Sve sam potvrdio,teoretski bi svi morali imati potpis,a ispade da samo Admin,fera i Bosnaš imaju potpis,Admin i moderatori Laughing
Valjda skontam u cemu je fazon,nije zlonamjerno tita mi cyclops Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
suad
Clan
Clan
suad


Broj komentara : 24
Age : 49
Location : rajvoSa
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 5:03 pm

Mah, vidim ja da je ovdje na djelu tipična protekcija i šikaniranje ostalih učesnika u diskusijama. Ono što bi se u narodu reklo, "aščare". Very Happy
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/forum.htm
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 5:05 pm

suad (citat):
Mah, vidim ja da je ovdje na djelu tipična protekcija i šikaniranje ostalih učesnika u diskusijama. Ono što bi se u narodu reklo, "aščare". Very Happy

I buni se covjek koji ima potpis,klasicno bosanski Laughing Laughing Wink
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
suad
Clan
Clan
suad


Broj komentara : 24
Age : 49
Location : rajvoSa
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyMon Dec 08, 2008 5:07 pm

Ih, da ne bi moje kritike ovo bi se odužilo do kraja takmičenja u Adriatic ligi. Ovako... lol!
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/forum.htm
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyTue Dec 09, 2008 1:08 am

suad (citat):
Mah, vidim ja da je ovdje na djelu tipična protekcija i šikaniranje ostalih učesnika u diskusijama. Ono što bi se u narodu reklo, "aščare". Very Happy
ha ja opet diktatura

nema opet revolucija
hasta la revolution
hasta che per siempre
Na vrh Go down
samo naprijed




Broj komentara : 3
Registration date : 2008-12-06

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyTue Dec 09, 2008 2:09 am

Admin (citat):
Pozdrav i tebi prijetalju,i dobro dosao Basketball

Evo malo smo potamnili ovu crvenu Very Happy ,mislim da je ok,il' cemo jos Question Laughing

Mislim da ti je boja slova Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja,.... ona prava, ili recimo na logu gdje pise "bosna" slovo "a"
Na vrh Go down
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyTue Dec 09, 2008 4:07 am

hvala sto ste prosirili...bolje je...
Na vrh Go down
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyTue Dec 09, 2008 4:10 am

evo pišem da vidim hoće l ibiti potpis..i??

edit:nema ga
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... EmptyTue Dec 09, 2008 5:31 am

Gospodin Čovjek (citat):
evo pišem da vidim hoće l ibiti potpis..i??

edit:nema ga

Mislim da ces morati u svom profilu pronaci opciju za potpis i potvrditi je,ovo kao sto je @suad napisao u jednom od predhodnih postova.

Generalna opcija za potpise,svima ,je ukljucena Basketball Wink
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sponsored content





Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...   Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja... Empty

Na vrh Go down
 
Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: O forumu... :: Sve o forumu...-
Idi na: