Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 O svemu...

Go down 
+7
nerminh74
Admin
sale
suad
lolo
fera
Bosnaš
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: O svemu...   O svemu... EmptyWed Dec 03, 2008 5:37 pm

lol! Laughing Basketball Arrow
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 3:39 am

afro
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 10:43 am

Policija misli da su Hrvati, Srbi ili Rusi ukrali dragulje

Pljačkaši su govorili "nekim balkanskim jezikom" Laughing . Pretpostavljaju da će banda ukradene dragulje, u dijelovima, prodati na istočnoeuropskom tržištu

Francuska policija vjeruje da su razbojnici, koji su u petak opljačkali draguljarnicu Harry Winston`s u Parizu, govorili "nekim balkanskim jezikom", vjerojatno "srpsko-hrvatskim ili ruskim". Britanski Daily Mail piše da su pljačkaši bili muškarci i da ih je bilo četvero. Dvojica su bila maskirana kao žene. Nosili su perike, žensku odjeću i bili su našminkani. Prijeteći pištoljem, natjerali su trgovca da im preda nakit iz izloga, ali i dijamante iz trezora za koji su točno znali gdje je. Policija navodi kako su pljačkaši znali imena gotovo svih od 15 djelatnika draguljarnice. Vjeruju kako će banda iz Rusije ili sa Balkana rastaviti nakit i prodati ga u dijelovima na istočnoeuropskom crnom tržištu. Vrijednost ukradenog nakita i dijamanata procjenjuje se na oko 600 milijuna kuna.

Cudo nisu spomenuli u clanku i Bosance Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 10:49 am

Opasnost na Vlašiću: Ćiro izbjegao pad u provaliju Shocked


Izborniku BiH puknula je guma, izbjegao je pad u provaliju, ali onda strahovao od vukova. Šok nakon nesreće Ćiro je 'izliječio’ porcijom ćevapa

.Sine moj, evo zovem te s Vlašića. Evo me kisnem na drumu sa svojim prijateljem Crnim. Pukla nam je guma, prednji lijevi kotač uletio u jednu rupu. Ustvari, nije to rupa, već rupetina. Ovdje u pustoši ne vidim ni svjetla, a rijetko i automobili prolaze. Strah me medvjeda i vukova jer nemam kod sebe nikakvo oružje, ispričao je Ćiro za bosansko-hercegovački dnevnik San nakon nesreće na putu za Sarajevo.
- Ne znam šta mi bi da krenem automobilom kroz ovu 'nedođiju’. Izbjegli smo desetke manjih rupa, zbog kojih nisam mogao ni 'dremnuti’, a onda smo u jednu upali. Čuo se strašan prasak. Bojao sam se da ne završimo u provaliji. Tko zna kada bi nas netko i pronašao da smo sletjeli s ceste - kazao je izbornik BiH.
- Eto, što ti je život, zamalo da skončam na Vlašiću, na kojem sam proveo dobar dio svog djetinjstva - dodao je Blažević, koji je došao sebi tek kad je kod prijatelja pojeo nekoliko porcija ćevapa i sudžukica.
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 11:43 am

Opet malo o Ciri Laughing


Ciro odbio ponudu Juzne Koreje.

Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Miroslav Blažević ostao je i gluh i nijem na ponudu Južne Koreje, koja je za gostovanje na Dalekom istoku ponudila 200.000 dolara i plaćene sve troškove za ekspediciju od tridesetak članova.


Ćiro nije mogao reći da zbog termina koji nije u saglasnosti s FIFA-inim datumom za međunarodne utakmice. A nije želio blamažu poput one koja se desila Mehi Kodru u Japanu u januaru ove godine.

Ne možemo prihvatiti tu ponudu. Južna Koreja je predaleko. Ne možemo otići i brukati se. Moramo čuvati nivo i reputaciju. Imidž je stvoren i ne smijemo ga rušiti - rekao je Blažević za Dnevni avaz.

FIFA je odredila 11. februar za odigravanje međunarodnih utakmica i Blažević želi tada igrati.

Tražimo adekvatnog protivnika. Nije ga lako naći, jer su mnogi već zauzeti. Ozbiljni savezi i selekcije imaju program popunjen godinama unaprijed. U februaru ne možemo igrati kod kuće zbog vremenskih prilika pa ćemo opet morati u goste - rekao je Blažević.



Mogu misliti kako su reagovali mafiozi iz saveza kada je Ciro odbio ponudu od 200.000 dolara Laughing Laughing
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 3:34 pm

Bosnaš (citat):
Opasnost na Vlašiću: Ćiro izbjegao pad u provaliju Shocked


Izborniku BiH puknula je guma, izbjegao je pad u provaliju, ali onda strahovao od vukova. Šok nakon nesreće Ćiro je 'izliječio’ porcijom ćevapa

.Sine moj, evo zovem te s Vlašića. Evo me kisnem na drumu sa svojim prijateljem Crnim. Pukla nam je guma, prednji lijevi kotač uletio u jednu rupu. Ustvari, nije to rupa, već rupetina. Ovdje u pustoši ne vidim ni svjetla, a rijetko i automobili prolaze. Strah me medvjeda i vukova jer nemam kod sebe nikakvo oružje, ispričao je Ćiro za bosansko-hercegovački dnevnik San nakon nesreće na putu za Sarajevo.
- Ne znam šta mi bi da krenem automobilom kroz ovu 'nedođiju’. Izbjegli smo desetke manjih rupa, zbog kojih nisam mogao ni 'dremnuti’, a onda smo u jednu upali. Čuo se strašan prasak. Bojao sam se da ne završimo u provaliji. Tko zna kada bi nas netko i pronašao da smo sletjeli s ceste - kazao je izbornik BiH.
- Eto, što ti je život, zamalo da skončam na Vlašiću, na kojem sam proveo dobar dio svog djetinjstva - dodao je Blažević, koji je došao sebi tek kad je kod prijatelja pojeo nekoliko porcija ćevapa i sudžukica.

mogli smo ostati bez selektora Very Happy a tek ga je krenulo. a vidi sad u vezi ove druge vijesti, kako trpe i slusaju ciru a kodru su otjerali odma cim nije htio da putuje u iran ccc
Na vrh Go down
lolo




Broj komentara : 9
Registration date : 2008-12-05

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 4:03 pm

ma nije valjda da fanove bosne zanima ko je ukrao dragulje u hrvatskoj
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 4:14 pm

lolo (citat):
ma nije valjda da fanove bosne zanima ko je ukrao dragulje u hrvatskoj

Ako sam fan Bosne,ne prestaje me automatski zanimati sve ostalo sto se desava na ovoj planeti Laughing ,pa jel' ?

Vidis i sam u kojem podforumu i pod kojoj temom je pisano o svemu ovome.

lol!


Bosnaš: komentar modifikovan dana: Sat Dec 06, 2008 4:45 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
suad
Clan
Clan
suad


Broj komentara : 24
Age : 49
Location : rajvoSa
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 4:25 pm

Nego hoćemo li praviti temu mp3 music!!? Cool
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/forum.htm
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 4:36 pm

suad (citat):
Nego hoćemo li praviti temu mp3 music!!? Cool

I tu, i bilo koju drugu Cool

Forum sviju nas.

Racunajte skoro da administracije i nema. Laughing
Na vrh Go down
sale
Clan
Clan
sale


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySat Dec 06, 2008 4:56 pm

suad (citat):
Nego hoćemo li praviti temu mp3 music!!? Cool
jeli ovo DJ Suad ili mi se cini.(FKSINFO.COM)
valjala bi ta tema u svakom slucaju
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySun Dec 07, 2008 4:16 am

Sudo,gospodar svih muzickih pravaca,i vladar mp3 materijala Very Happy Cool Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySun Dec 07, 2008 5:04 am

Admin (citat):
Sudo,gospodar svih muzickih pravaca,i vladar mp3 materijala Very Happy Cool Arrow

jel bi se ovaj podforum mogao nazvati off topic nekako mi vise to ime odgovara nego svastara, mislim vise je IN Very Happy
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySun Dec 07, 2008 7:33 am

evo nesto za svastare


i ja dosao
pirat
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySun Dec 07, 2008 7:37 am

nerminh74 (citat):
evo nesto za svastare


i ja dosao
pirat

Jedan od "najjacih" clanova onog bivseg foruma Bosne.

Dobro dosao,bolje nas nasao..i tako to. lol! Basketball
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Alhemicar
Pocetnik
Pocetnik
Alhemicar


Broj komentara : 14
Registration date : 2008-12-05

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySun Dec 07, 2008 8:43 am

Mozeli mi neko pomoci gdje da kupim duks ili deblju majicu u nasim bojama bez ikakvih natpisa Basketball .(mozda ovi sa fks info)
Na vrh Go down
suad
Clan
Clan
suad


Broj komentara : 24
Age : 49
Location : rajvoSa
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySun Dec 07, 2008 10:08 am

sale (citat):
suad (citat):
Nego hoćemo li praviti temu mp3 music!!? Cool
jeli ovo DJ Suad ili mi se cini.(FKSINFO.COM)
valjala bi ta tema u svakom slucaju
Aha, nego htio bih da ostanem anoniman!!! Laughing
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/forum.htm
sale
Clan
Clan
sale


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySun Dec 07, 2008 10:35 am

suad (citat):
sale (citat):
suad (citat):
Nego hoćemo li praviti temu mp3 music!!? Cool
jeli ovo DJ Suad ili mi se cini.(FKSINFO.COM)
valjala bi ta tema u svakom slucaju
Aha, nego htio bih da ostanem anoniman!!! Laughing
dobra,dobra Laughing
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptySun Dec 07, 2008 11:09 am

evo jajce ostalo bez vodopada... nema ga vise voda nasla drugi put
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptyTue Dec 09, 2008 1:52 pm

Ima li neko sliku onog ludog spikera sto prenosi utakmice na SportKlubu,Znam da se zove Marijan a mislim da se preziva Mihajlovic,ili tako nesto Very Happy

Koji je ono liiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkk Razz bounce Laughing lol!
Na vrh Go down
Alhemicar
Pocetnik
Pocetnik
Alhemicar


Broj komentara : 14
Registration date : 2008-12-05

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptyTue Dec 09, 2008 2:18 pm

Ja sam ga na facebook vidio,become a fun.
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptyTue Dec 09, 2008 2:22 pm

Alhemicar (citat):
Ja sam ga na facebook vidio,become a fun.
Ajd ga zalijepi ovdje,pravo me interesuje kako lik izglada uljepsa mi utakmicu svaki put kada on radi prenos Laughing Laughing Laughing lol!
Na vrh Go down
Alhemicar
Pocetnik
Pocetnik
Alhemicar


Broj komentara : 14
Registration date : 2008-12-05

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptyWed Dec 10, 2008 1:41 am

Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptyWed Dec 10, 2008 4:08 pm

Alhemicar (citat):
http://www.sportsport.ba/tekst22-10269.htm

isti zeljko joksimovic Very Happy lik je odjednom postao slavan ovdje kod nas a ja ga pratim vec duze vrijeme i dodao me lik u frendova na FB
Na vrh Go down
MirzinLav
Clan
Clan
MirzinLav


Broj komentara : 24
Registration date : 2008-12-11

O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... EmptyThu Dec 11, 2008 2:47 pm

Marijan Mijajlović i ima intervju njegov u Danima

ukratko
Rodjen je u Tuzli 17 marta 1972(zivio je u Tusnju pored stadiona Sloboda),poslije toga seli se u Sarajevo 2 godine.Otac mu je bio vojno lice zbog toga se ovoliko selio.

lik je legenda i odavno nisam vidio nekoga da sa onolikom energijom i zarom komentira jednu tekmu
usred tekme stari je prebacio na bht ja mislim il je bio ftv i sama tisina nakon 1 minute pocinje citanje glupih podataka koje i ja mogu sa neta skinuti mi stvarno nemamo komentatora da valja

Basketball
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/profile.forum
Sponsored content





O svemu... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: O svemu...   O svemu... Empty

Na vrh Go down
 
O svemu...
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Svaštara-
Idi na: