Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Sve o K.K Bosna

Go down 
+11
zlatan
adnan24
sale
Melo15
Sanjo
xxl basket
nerminh74
edin_Basket
Bosnaš
fera
Admin
15 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyWed Dec 03, 2008 5:21 pm



Admin: komentar modifikovan dana: Sun Dec 07, 2008 4:16 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySat Dec 06, 2008 3:31 pm

Admin (citat):

bolja mi je bila ona nasa stara himna
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySat Dec 06, 2008 3:35 pm

Super je nasa stara himna,ovo je vise nesto kao "fensi" Very Happy Cool

Ima li na netu,you toube i li tako nesto,neki spot one nase stare himne? Very Happy
Na vrh Go down
edin_Basket

edin_Basket


Broj komentara : 1
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySat Dec 06, 2008 5:11 pm

ma najjace: pitao jednom pitac neki, kto je ta,sta je ta, Bosna, rekti
TO JE NASA LJUBAV, BOSNA BOSNA, TO JE NASA SRECA, BOSNA BOSNA...
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyMon Dec 08, 2008 3:54 pm

www.kkbosna.com jel' to ko azurira.

Da stranicu posjeti neko neupucen,apsolutno nebi znao zadnji rezltat,niti bi mogao vidjeti bilo kakvu najavu za slijedecu utakmicu. Shocked Shocked
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyMon Dec 08, 2008 4:21 pm

Admin (citat):
www.kkbosna.com jel' to ko azurira.

Da stranicu posjeti neko neupucen,apsolutno nebi znao zadnji rezltat,niti bi mogao vidjeti bilo kakvu najavu za slijedecu utakmicu. Shocked Shocked

ma ona stranica je sama sebi svrha... mislim da rijetko ko ono i posjecuje, jer iskreno kod onog tipa stranica ono sto navise privlaci je forum i mislim da je ogromna greska sto foruma nema jer to ispada kao neka diktatura znaci da ih nije briga sta navijaci mislie....
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyWed Dec 10, 2008 12:03 pm

Citat :
Ivanović, Pašalić, Đorđević i Ikonić na ljekarskom tretmanu
Čak se trojica igrača povrijedila tokom gostovanja u Zagrebu...
10.12.2008. 10:30
Bosna ASA BH Telecom poražena je od Cibone (70:91), a gore od ipak očekivanog poraza je to što su se "Studenti" iz Zagreba vratili sa trojicom povrijeđenih košarkaša, i to pred mnogo važnije gostovanje, u petak protiv Krke u Novom Mestu u 12. kolu NLB lige.

Krilnom centru Ivanu Ivanoviću, koji zbog problema sa koljenom nije ni putovao u Zagreb, na ljekarskom tretmanu priključili su se bek Goran Ikonić te plejmejkeri Dušan Đorđević i Muhamed Pašalić.

Kapiten Ikonić se povrijedio na treningu pred utakmicu, a tokom meča i Pašalić i Đorđević.

- Dvije minute pred kraj treninga izvrnuo sam zglob i nije bilo šanse da zaigram. Ipak, nadam se da ću biti spreman za Krku. Što se tiče same utakmice, momci su se borili koliko su mogli, naročito bih istaknuo Vučurovića i Barela (Burrell), ali smo platili danak neiskustvu nekoliko mlađih igrača - kaže Ikonić.

Najveći upitnik pred duel u Sloveniji vlada zbog nastupa Ivanovića. Situacija jeste bolja nakon terapija, ali tek treba vidjeti reakciju na treningu, kaže klupski fizioterapeut Amer Salihagić.

- Povrede ostale trojice igrača su lakše prirode i oni će, vjerovatno, biti u sastavu, ali zbog kratkog perioda do utakmice, pitanje je koliko će moći pružiti. Kod Ikonića i Đorđevića riječ je o distorziji skočnog zgloba, dok je Pašalić svom snagom udario koljenom u parket nakon što mu je podapeo Cibonin igrač Kalovej (Calloway) - rekao je Salihagić.

Dobra forma nije dovoljna

Ikonić naglašava da poraz protiv Cibone neće pokvariti pozitivnu atmosferu koja se stvorila nakon tri uzastopne pobjede, ali ističe da ekipa protiv Krke mora reagirati mnogo bolje nego u Zagrebu.

- Generalno, u dobroj smo formi, ali to samo po sebi nije dovoljno za uspjeh. Moramo ginuti na terenu pa i ako izgubimo, da nam ne bude žao, jer smo dali sve od sebe - kaže Ikonić.




Autor: E. J.
Rolling Eyes
Na vrh Go down
xxl basket
Clan
Clan
xxl basket


Broj komentara : 54
Registration date : 2008-12-10

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyThu Dec 11, 2008 10:26 am

igramo protiv trilanda u kupu 6. januara Very Happy
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyThu Dec 11, 2008 11:09 am

xxl basket (citat):
igramo protiv trilanda u kupu 6. januara Very Happy

hahaha triland je preluda ekipa drzi je jedan americki rus koji je iz dallasa. bogat je lik pravo samo sto ne znam sada koliko je raspolozen da ulaze ovdje ali mislim da nece puno .
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyThu Dec 11, 2008 11:12 am

Sutra protiv Krke


Uoči odigravanja susreta 12. kola NLB jadranske lige Krka – Bosna ASA BHT, pomislili smo kako bi idealno bilo razgovarati sa Ivanom Ivanovićem.

Krilni centar studenata nije otputovao u Sloveniju sa ekipom zbog problema sa koljenom, a mi svakako ne želimo da se osjeća zaboravljenim. Igrač koji je odigrao izvanredno proteklih jedanaest kola rado je pristao na razgovor za portal www.kkbosna.com.

Ivo, znamo da ti je žao što nisi u situaciji da pomogneš ekipi u Novom Mestu, ali koliko ti je žao?

¨Vrlo je teško to uopšte opisati. Ova utakmica je jako bitna za nas i vrlo teško mi je pomiriti se s tim da ničim ne mogu doprinijeti igri Bosne. U svakom slučaju mislim da moji saigrači mogu doći do povoljnog rezultata u Sloveniji i bez mene, jer u našem timu svaki igrač je važan podjednako, a naša igra pokazuje da ništa nije zasnovano na učinku samo jednog igrača¨.

Milsiš da će se tvoje kolege vratiti u Sarajevo sa 2 nova gostujuća boda?

¨Mislim i znam da mi svako utakmicu idemo po pobjedu, pa tako će biti i ovaj put. Nadam se da ćemo ostvariti zamišljeno, ali treba uzeti u obzir da je Krka jako dobra ekipa i da moramo dati sve od sebe. Ako me pitate mislim li da posjedujemo kvalitet da izborimo pobjedu, onda ću vam odgovoriti da u to uopšte ne sumnjam, samo se treba dosta stvari poklopiti¨.

Reci nam za kraj kako se ti osjećaš, da li ćeš biti spreman za Partizan iduće subote?

¨Koljeno je bolje. Ovu povredu vučem već duži period, ali nadao sam se da ću biti spreman već za Krku, nažalost nisam. Naš fizioterapeut Amer Salihagić i dr. Mujkić savjetovali su me da je bolje da ostanem kući kako bi se povreda u cijelosti sanirala. Pitanje je koliko bih mogao igrati i da sam otputovao sa ekipom. Počeo sam raditi terapije i nadam se da ću protiv Partizana biti 100% spreman.Hvala vam na podršci i pozdrav svima koji nas prate putem interneta¨ A mi se zahvaljujemo Ivanu Ivanoviću što je uspio izdvojiti vremena za razgovor i želimo mu što brži oporavak.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyFri Dec 12, 2008 5:29 am

Citat :
Nenad Marković, najbolji košarkaš Bosne i Hercegovine kojeg je naša država imala od njene nezavisnosti uskoro bi mogao dobiti i značaknu funkciju u politici.

Naime, kako piše današnji “San”, Marković je kandidat za zamjenika gradonačelnika Sarajeva. Na ovu funkciju kandidovaće ga SDP, na čijoj je listi bio na nedavno održanim lokalnim izborima u našoj zemlji.

Poslije blistave igračke karijere, Marković je bio trener KK Bosna ASA BHT i grčkog Panionisa, kao i selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine.

NENO, NENO, NENO !!!!

cheers cheers cheers cheers cheers
zna se SDP samo gotivne uzima
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyFri Dec 12, 2008 6:48 am

nerminh74 (citat):
Citat :
Nenad Marković, najbolji košarkaš Bosne i Hercegovine kojeg je naša država imala od njene nezavisnosti uskoro bi mogao dobiti i značaknu funkciju u politici.

Naime, kako piše današnji “San”, Marković je kandidat za zamjenika gradonačelnika Sarajeva. Na ovu funkciju kandidovaće ga SDP, na čijoj je listi bio na nedavno održanim lokalnim izborima u našoj zemlji.

Poslije blistave igračke karijere, Marković je bio trener KK Bosna ASA BHT i grčkog Panionisa, kao i selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine.

NENO, NENO, NENO !!!!

cheers cheers cheers cheers cheers
zna se SDP samo gotivne uzima

ma bolji je alija behmen
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySun Dec 21, 2008 11:51 am

sada sam gledao raspored i po meni bosna 90% vraca 2 predstavnika za BiH

imamo 7 domacistava ( po redosljedu:helios, zadar, buducnost, cz, vojvodina, cibona i krka) plus 2 gostovanja koja moze dobiti (zagreb i split)

mislim da mozemo dobiti 6 (66%) domacinstava ako ne i svih 7 (50%) i barem jedno gostovanje

to znaci do kraja sezone 6-8 pobjeda, a dovoljno je 5 max. 6

taman u utorak dolzai helios da naplatimo racune za krku i partizan
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySun Dec 21, 2008 3:54 pm

nerminh74 (citat):
sada sam gledao raspored i po meni bosna 90% vraca 2 predstavnika za BiH

imamo 7 domacistava ( po redosljedu:helios, zadar, buducnost, cz, vojvodina, cibona i krka) plus 2 gostovanja koja moze dobiti (zagreb i split)

mislim da mozemo dobiti 6 (66%) domacinstava ako ne i svih 7 (50%) i barem jedno gostovanje

to znaci do kraja sezone 6-8 pobjeda, a dovoljno je 5 max. 6

taman u utorak dolzai helios da naplatimo racune za krku i partizan

Necu da zvucim pesimisticno,jer nisam pesimista inace Very Happy ,ali cak i od ovih 7 domacih utakmica 4 su vrlo problematicne. Rolling Eyes
Mislim na Zadar,Buducnost,CZ,Cibonu. bounce Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyMon Dec 22, 2008 11:12 am

Admin (citat):
nerminh74 (citat):
sada sam gledao raspored i po meni bosna 90% vraca 2 predstavnika za BiH

imamo 7 domacistava ( po redosljedu:helios, zadar, buducnost, cz, vojvodina, cibona i krka) plus 2 gostovanja koja moze dobiti (zagreb i split)

mislim da mozemo dobiti 6 (66%) domacinstava ako ne i svih 7 (50%) i barem jedno gostovanje

to znaci do kraja sezone 6-8 pobjeda, a dovoljno je 5 max. 6

taman u utorak dolzai helios da naplatimo racune za krku i partizan

Necu da zvucim pesimisticno,jer nisam pesimista inace Very Happy ,ali cak i od ovih 7 domacih utakmica 4 su vrlo problematicne. Rolling Eyes
Mislim na Zadar,Buducnost,CZ,Cibonu. bounce Arrow
sva sreca zadar nam dolazi poslje heliosa, bez juby jonsona ili tek oporavljenog od loma sake, sa tek smjenjenim trenerom, a ako smo mogli u egal sa partizanom, moci cemo pojacani dobiti 2 od preostale 3
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyTue Dec 23, 2008 11:56 am

samo da kazem da je abaz otisao trenirati jedan klub u bejrutu
Na vrh Go down
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyTue Dec 23, 2008 3:19 pm

nerminh74 (citat):
samo da kazem da je abaz otisao trenirati jedan klub u bejrutu
Kvalitetnom i jeste za bejruta.
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyWed Dec 24, 2008 3:45 am

Sanjo (citat):
nerminh74 (citat):
samo da kazem da je abaz otisao trenirati jedan klub u bejrutu
Kvalitetnom i jeste za bejruta.

Nema potrebe za takvo pocjenjivacki odnos prema Abazu. Sta god je bilo Abaz je uvijek bio korektan prema nasem klubu,a i bosnino je djete,u prevodu nas covjek Very Happy Very Happy I naravno zelim mu svu srecu gdje god trenirao i sta god radio
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyWed Jan 07, 2009 1:34 pm

Kemal Avdić na probi, vraća se Aldin Majstorić
Kemal Avdić nastupao je za Slask (Poljska) te Svjetlost Slavonski Brod (Hrvatska)...
07.01.2009. 13:00
Treninzima Košarkaškog kluba Bosna ASA BH Telecom priključio se 20-godišnji krilni centar Kemal Avdić koji je karijeru započeo u zeničkom Kenguru, a nastupao je i za Slask (Poljska) te Svjetlost Slavonski Brod (Hrvatska).

U tekućoj sezoni odigrao je devet mečeva za Svjetlost u košarkaškom prvenstvu Hrvatske uz prosjek od deset minuta te nešto više od dva poena i skoka.

- Avdić je stigao na probu, tek je održao dva treninga s ekipom. Bit će tu još nekoliko dana, a da li će ostati duže, odnosno da li ćemo ga angažirati, odlučit će šef stručnog štaba Vlada Vukoičić - kaže Admir Bukva, direktor KK Bosna.

Prema njegovim riječima, nakon duže pauze zbog zdravstvenih problema s treninzima je počeo i doskorašnji junior, bek Aldin Majstorić (19 godina, 198 centimetara).

- Majstorić je imao povredu i ljekari su mu preporučili duže mirovanje. Drago nam je što se sada vraća, on je jedan od igrača na koje računamo u budućnosti - rekao je Bukva.

Kemal Avdic
Sve o K.K Bosna 15591tb3
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySun Jan 11, 2009 7:38 am

ovo sam postavio na sportsport.ba forumu ali bi zelio i ovdje:


Melo15 (citat):
pogledajte sastav Tau Ceramice
medju boljim su u euroleague a imaju samo 4 domaca igraca
melo15 slazem se ja sa tobom, ali mi nemamo para da sastavljamo takvu ekipu, ali ja se ne zanosim da ce skola kk bosna izbaciti vrhunske igrace, ali treba napraviti nekoliko solidnih igraca koji bi igrali sa nekoliko jakih pojacanja, a naravno treba bolje skautirati nase podrucije i dovoditi talente, prevedeno skola duleta vujosevica i partizana, kao sto su sada doveli veselog kao talenta i lasmea kao provjerenog igraca, ranije je doveo tepica i pekovica kao talente i cumingsa i palacia kao strance, a stvorio perovica i tripkovica u ove zadnje 3 godine
naravno nemozemo na tom nivou jer je baza igraca u BiH daleko manja, a Bosna ima manji budzet, ali barem na nivou gornje polovice NLB lige i u ULEB cup-u

evo to cu prevesti u praktican primjer
imamo 3 igraca koji mogu biti solidni igraci i sljedece sezone bi mogli imati vecu ulogu, a to camdzic (1-2), majstoric (2 i 3) i klinac (5), dok imamo jos pasalica i sehovica koji vec igraju 2-3 sezonu sa vecom ulogom i tesko da mogu pokazati veci napredak, pored njih jos imamo vucurovica i hajrica pod ugovorom za sljedecu sezonu i zimica i suljagica koji su ove godine dobili pravu priliku
po mom skromnom misljenju trebalo bi sljedece sezone umjesto djordjevica, ivanovica i burella dovesti jednog veoma dobrog pleja (kao sto su bili vasiljevic i bremer u svoje vrjeme) i veoma kvalitetnog igraca na 4 i 5 (cuo sam od jednog naseg starog forumasa koji je veoma upucen da su se u klubu napokon zainteresirali za sutona igraca od 208 cm koji moze dobro pokriti pozicije 5 i 4 i kojeg bi ja doveo na minimalno 2 sezone), a pokusati zadrzati ikonica ili ako ode zamjeniti ga sa isto tako kompletnim bekom, a polovnjake zamjeniti sa upravo gore navedenim igracima, sa tim da bi pasalicu dao ultimatum da poradi na sebi ili bi mu dao odresene ruke za prelazak negdje drugdje, tako da bi ekipa izgledala za sljedecu godinu ovako:
1. veoma dobri plej (klasa sase u najboljim danima, bremera kada je igrao za nas pa cak i bailey-a kada je igrao za nas)- rakic
2. ikonic (ili isto tako kompletan bek) - camdzic (moze i na 1) i majstoric (moze i na 3)
3. vucurovic - sehovic
4. i 5. zimic (20 min.), hajric (25 min. na 4), suton ili krupalija ili stevic ili neki stranac ( 25 min na 5 i 4) + suljagic i klinac djele 10 min., iskreno bi vise forsirao klinca

e sada ako bi se imalo vise para zamjenio bi vucurovica (skuplji je od sehovica) sa opackom ili tuljkovicem koji su daleko kompletniji igraci od njega, a koji bi po potrebi mogli igrati i 4
mislim da bi ova ekipa bila na nivou ovogodisnjeg budzeta (sem u slucaju dolaska opacka ili tuljkovica), a da bi bila daleko perspektivnija i da bi mogla izboriti ULEB mjesto (naravno vece bi sanse bile sa opackom/tuljkovicem)

sljedecih sezona bi se mogli ubacivati polako maric umjesto rakica i andzelic na 3, a uvjek dovoditi samo 3 ali veoma dobra pojacanja, a ne 4-6 polovnjaka i tako bi postigli ono sa pocetka mog posta

naravno pod uslovom da potpisemo vladu na jos barem 2 godine, a da ga sehovac nasljedi
Na vrh Go down
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySun Jan 11, 2009 11:32 am

Mene interesuje da li su sigurne i da li su poceli sa isplatama iz kantona onih obecanih sredstava
To nisu male pare mislim da bi sa pametnim trosenjem tih dodatnih sredstava mogo se dovesti dva pravo kvalitetna igraca
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
Melo15
Forumas
Forumas
Melo15


Broj komentara : 99
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySun Jan 11, 2009 12:00 pm

ma nek otjeraju burrella
dovedu ekstra centra i vrate panica ......
a sto se tice suta bolji je od burrella
a nije los ni u odbrani nit ima los ulaz
igrac koji u SLO ligi bude najbolji sutr sa 18 ppg
nemoze nikako biti los Very Happy
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptySun Jan 11, 2009 1:10 pm

Slovenci stigli Bosnu

Bivši trener sarajevske Bosne Alen Abaz je dao ostavku u vrijeme dok je imao omjer 1-4. Njegov nasljednik Vlada Vukoičić u posljednjih šest utakmica ima samo jednu pobjedu i pet poraza!


Ni na kraj pameti nam nije dizati neku hajku na mladog stručnjaka, no sam Vukoičić mora pod hitno nešto mijenjati ukoliko ne želi da Bosna ponovno zapadne u apatiju s početka sezone.

Zapravo, prava kriza mogla bi tek uslijediti. Iduću subotu Bosna gostuje kod Zagreba i ta utakmica mogla bi dosta toga odrediti. Naime, ukoliko Studenti i kod zadnje momčadi NLB lige ubilježe poraz, doći će u težak položaj uoči serije teških protivnika (Budućnost i Zvezda kući, FMP i Olimpija vani) koja će se protegnuti sve dok u Sarajevo ne dođe Vojvodina.

Stoga bi sljedeća utakmica za Bosnu vrlo lako mogla ući u domenu onih “biti ili ne biti”, i to ne samo za Bosnu, nego i za ostale bh. klubove koji se nadaju da će sarajevska momčad vratiti dva predstavnika našoj košarci.

Još donedavno Bosna je imala puno bolji koeficijent od Slovenaca. U prošlom kolu on se prepolovio, a u ovom – (skoro) izjednačio.


Autor: Igor Marinović

kako me iznervirao ovaj clanak......
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyMon Jan 12, 2009 11:21 am

National Standings Season 2008/09 .:. After 16. round Coefficient
Serbia 10.40
Croatia 7.50
Bosnia and Herzegovina 6.00
Slovenia


izjednacio, ovo je 4 pobjede razlike, sto mrzim kada neupuceni ljudi pisu za novine kao "strucnjaci"
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna EmptyMon Jan 12, 2009 3:09 pm

Ko je ovaj Igor marinovic,za koji je ovo medi napisano?

kada sam procitao prvi put i mene je trznuo,kontam fakat nas stigose.. Shocked
Ali ok,strah je trajao 10 sekundi dok nisam skontao da se brojevi i njegova teorije apsolutno ne poklapaju.. Laughing

Idiot.. Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sponsored content





Sve o K.K Bosna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna Empty

Na vrh Go down
 
Sve o K.K Bosna
Na vrh 
Stranica 1/5Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sve o "Ligi 8"
» Kratki istorijat k.k Bosna
» Bosna - Krka ( 89 : 79 ) Petak, 13.03. 20:15
» Navijacka grupa KK Bosna
» KK Cibona - KK Bosna ASA BHT/91 : 70/ Nedjelja 07.12.08. 18:00h

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Sve o klubu i takmicenja u kojima ucestvuje Bosna :: k.k Bosna-
Idi na: