Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Sve o K.K Bosna

Go down 
+11
zlatan
adnan24
sale
Melo15
Sanjo
xxl basket
nerminh74
edin_Basket
Bosnaš
fera
Admin
15 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 9:25 am

Hmmmm,hoce li se uopste i odigrati utakmica u petak u Skenderiji Ljutnja

------------------------------------------------------------------------------------



Kako Fena saznaje u Službi za marketing KSC-a Skenderija dug prema Elektroprivredi izazvan je i potraživanjima koje Skenderija nije realizovala prema svojim dužnicima.
Tako Ministarsvo kulture i sporta Kantona Sarajevo po protokolu o saradnji Skenderiji npr. za održavanje manifestacija duguje 90.000, a razni sportski klubovi dužni su 700.000 KM.
Iz Ministarstva su kako navode u Službi za marketing bili obećali uplatiti dio duga, ali kako obećanje nije realizovano danas je došlo do isključenja struje.

Tako da je ponovno uključenje struje KSC Skenderija neizvjesno
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 10:55 am

O Boze.. pa gdje ce trenirati? Sta bi za plate, jel' to regulisano, zna li iko?? Sva ova negativna desavanja bi mogla uticati na eventualno ne osvajanje duple krune... Embarassed
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 11:57 am

zlatan (citat):
O Boze.. pa gdje ce trenirati? Sta bi za plate, jel' to regulisano, zna li iko?? Sva ova negativna desavanja bi mogla uticati na eventualno ne osvajanje duple krune... Embarassed
ima zetra ima mojmilo...
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 5:01 pm

Nezvanicna informacija je da je budjet kantona prosao,i da je stavka o sufinansiranju klubova,ukljucujuci i k.k Bosna,dobio prolaz Wink Nece se raditi o cifri o kojoj se pricalo,smanjena je,ali ce u aprilu biti isplata tih sretstava.
E sada,pitanje je o kojoj se cifri radi i kako je najbolje utrositi.
Suspect
Na vrh Go down
sale
Clan
Clan
sale


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyWed Mar 25, 2009 5:35 pm

Što se tiče budzeta prošao je u prvom glasanju ali nista još nije sigurno jer 30 i 31 je sjednica na kojoj mora biti potvrđeno.
Ako bude a ZA nadati se onda bi nam pripalo oko 400 000 KM i te pare mozemo ocekivati u aprilu ali ne sve vec trecinu a ostatak u toku godine.
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyThu Mar 26, 2009 4:18 am

sale (citat):
Što se tiče budzeta prošao je u prvom glasanju ali nista još nije sigurno jer 30 i 31 je sjednica na kojoj mora biti potvrđeno.
Ako bude a ZA nadati se onda bi nam pripalo oko 400 000 KM i te pare mozemo ocekivati u aprilu ali ne sve vec trecinu a ostatak u toku godine.
nece biti toliko para ja mislim
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Mar 31, 2009 9:17 am

Kanton Sarajevo pomaže vrhunski sport

Usvajanjem budžeta Kantona Sarajevo, vrhunski sport u našem gradu konačno će dobiti značajan poticaj od društvene zajednice. Šest kolektiva, među kojima i naša KK Bosna ASA BHT u okviru ovog sistemskog rješenja moći će računati na ozbiljnu pomoć od Kantona Sarajevo koji je po ovoj stavci za tekuću godinu ukupno izdvojio 2,1 milion KM.

Posebnu zahvalnost, KK Bosna duguje ministru kulture i sporta, Emiru Hadžihafizbegoviću od kojeg je ova inicijativa potekla.

“Ovo je velika stvar ne samo za KK Bosnu, već za kompletan bh. sport.” - rekao je Admir Bukva, direktor KK Bosna ASA BHT. “Važno je istaći veliku energiju koju je ministar Hadžihafizbegović uložio kako bi ovaj projekt zaista ugledao svjetlost dana. Znamo da je inicijativa dugo vremena osporavana od onih kojima nije u interesu razvoj bh. sporta i koji će učiniti sve da sruše svako sistemsko rješenje. Ipak, drago mi je da postoji dovoljan broj razumnih ljudi koji su ovo prepoznali kao pravo rješenje, a činjenica je da će nama u mnogome pomoći da prebrodimo jedan teški period u kojem se trenutno nalazimo.”

Posebno zadovoljstvo Bukva je izrazio zbog dugoročnih posljedica koje će usvajanje stavke o pomoći vrhunskom sportu imati na razvoj KK Bosna ASA BHT.

“Možda i najvažnije od svega jeste to da je finansiranje vrhunskog sporta kao stavka dugotrajno ušlo u budžet kantona i više se neće izbacivati. Iznosi će se možda mijenjati, ja se nadam povećavati u skladu sa zaslugama i ostvarenim rezultatima, ali sigurno je da sada možemo računati na višegodišnju podršku i zahvaljujući tome praviti dugoročne planove, te više ne biti primorani da idemo sezonu po sezonu, dan za dan.” - kaže Bukva.
Na vrh Go down
Melo15
Forumas
Forumas
Melo15


Broj komentara : 99
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Mar 31, 2009 9:29 am

mozda i bude sta od pojacanja
ako su se dogovorili s nekim dosad pale pale
do sutra je rok za registraciju Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Mar 31, 2009 3:52 pm

[quote="Melo15"]mozda i bude sta od pojacanja
ako su se dogovorili s nekim dosad pale pale
do sutra je rok za registraciju Very Happy Very Happy[/quote]



Nisu nam ni potrebna pojacanja za nasu zavrsnicu Basketball
Zna li neko koliko se dobija love i pod kojim uslovima.
ja sam cuo da imaju neki uslovi tacno se zna sta se moze sa tim parama sta ne,i da ako se ne pokaze da su dobro i transparentno utrosene te pare da necemo dobiti nista za slejedecu godinu,nesto u tom fazonu
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Mar 31, 2009 4:21 pm

Sanjo (citat):
Melo15 (citat):
mozda i bude sta od pojacanja
ako su se dogovorili s nekim dosad pale pale
do sutra je rok za registraciju Very Happy Very Happy



Nisu nam ni potrebna pojacanja za nasu zavrsnicu Basketball
Zna li neko koliko se dobija love i pod kojim uslovima.
ja sam cuo da imaju neki uslovi tacno se zna sta se moze sa tim parama sta ne,i da ako se ne pokaze da su dobro i transparentno utrosene te pare da necemo dobiti nista za slejedecu godinu,nesto u tom fazonu
da u pravu si pare se nece moci ulagati netransparentno i moraju biti ulozene u neki konkretan projekt u mladi pogon,u dovođenje pojacanja... ne smiju se koristiti za sanaciju dugova koliko se ja sjecam to je pisalo jos u onom provobitnom prijedlogu buđeta.
Na vrh Go down
Gospodin Čovjek
Forumas
Forumas
Gospodin Čovjek


Broj komentara : 119
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Mar 31, 2009 4:46 pm

Sanjo (citat):
Melo15 (citat):
mozda i bude sta od pojacanja
ako su se dogovorili s nekim dosad pale pale
do sutra je rok za registraciju Very Happy Very Happy



Nisu nam ni potrebna pojacanja za nasu zavrsnicu Basketball
Zna li neko koliko se dobija love i pod kojim uslovima.
ja sam cuo da imaju neki uslovi tacno se zna sta se moze sa tim parama sta ne,i da ako se ne pokaze da su dobro i transparentno utrosene te pare da necemo dobiti nista za slejedecu godinu,nesto u tom fazonu

350 000KM
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptySat Apr 04, 2009 4:23 pm

sta mislite vi o onom Miralemu Halilovicu iz Slobode ? Cini mi se veliki potencijal...mlad, premlad, a vec standardan u slobodi!
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptySat Apr 04, 2009 4:29 pm

Mislim da se Bosna treba bazirati na takve igrace kao sto je on.
Dobar potencijal ,koji se uz malo brusenja moze doraditi .
Znam da mozda zvuci malo surovo,ali takav je danasnji svijet sporta.
Skautiranje po svim BiH klubovima,i ako nista drugo preprodaja.
Bosna se ne smije odreci varijante zarade od prodaje mladih igraca,ali ne samo iz Bosnine skole,nego iz cijele zemlje da usmjeri talente da ako nista drugo jedna od stanica bude Bosna i da od toga ima novcane koristi.

Ovo zvuci mozda kao trgovina ljudima Laughing ,ali takav je danasnji sport.
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Melo15
Forumas
Forumas
Melo15


Broj komentara : 99
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptySun Apr 05, 2009 4:07 am

ma nama ako treba sta iz slobode onda je to jovanovic
ne vjerujem da bi puno suto kad bi kod nas dosao jer imamo jos kvalitetnih igraca
ali je klik precizan sa svih pozicija i PREBRZ
a to nama treba pa nek mu dule bude zamjena Very Happy
onda bi imali najbolje pleyeve u nlb Very Happy
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptySun Apr 05, 2009 11:27 am

I Mirza je dosao iz Slobode, i postao najbolji.. ko zna, mozda se historija ponovi Very Happy
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptySun Apr 05, 2009 11:51 am

zlatan (citat):
I Mirza je dosao iz Slobode, i postao najbolji.. ko zna, mozda se historija ponovi Very Happy
problem je sto bosna i sloboda imaju neki dogovor o neuzimanju mladih igraca... a i igraci iz slobode uglavnom idu u CZ ali tuzla je oduvijek gravitirala prema beogradu tako da to nije neko veliko iznenađenje.
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptySun Apr 05, 2009 3:13 pm

Pa ocigledno nije gravitirala, cim je Mirza dosao kod nas (ni dan danas nam to nije oprosteno, iako je Covjek sam rekao da mu je to najbolji potez u zivotu) ..
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyMon Apr 06, 2009 3:34 am

zlatan (citat):
Pa ocigledno nije gravitirala, cim je Mirza dosao kod nas (ni dan danas nam to nije oprosteno, iako je Covjek sam rekao da mu je to najbolji potez u zivotu) ..
ma jeste vjeruj mi... imam dosta prijatelja iz tuzle i svako malo informisaniji i od mlađih tuzlaka ti moze potvrditi to samo sto se izuzetci uvijek desavaju...
eno juce Boša nabraja nase sadadnje zvijezde od Preldžića pa do Teletovica i kaze u moje vrijeme bi svi oni zavrsili u Bosni...
Na vrh Go down
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Apr 07, 2009 9:45 am

Imate li kakve pouzdane informacije o Jovanovic Zlatku, hocemo li barem njega kupiti?
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Apr 07, 2009 10:48 am

zlatan (citat):
Imate li kakve pouzdane informacije o Jovanovic Zlatku, hocemo li barem njega kupiti?
tteško jer bice mnogo zainteresovanih a i sloboda ce se truditi da zadrzi sto vise igraca jer planiraju igrati balkansku ligu naredne sezone. ja bi licno volio vidjeti njega u bosni jer momak igra odlicno.
Na vrh Go down
Ismark1D

Ismark1D


Broj komentara : 3
Registration date : 2009-04-03

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Apr 07, 2009 2:04 pm

moramo ga uzeti,dobro bi nam dosao bravoooo
Na vrh Go down
http://www.ustamrtvasakata.com
zlatan
Clan
Clan
zlatan


Broj komentara : 25
Age : 35
Location : Vogosca
Registration date : 2009-03-24

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyTue Apr 07, 2009 2:40 pm

Ismark1D (citat):
moramo ga uzeti,dobro bi nam dosao bravoooo

Danas zabi 28 poena.. Odlican, a i mali Halilovic dobar, 12 poena.. valjda ce nasa uprava biti agilnija od C.Zvezde.. Ili i ovi igraci zele grijati zvezdinu klupu poput milosevica!
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Ismark1D

Ismark1D


Broj komentara : 3
Registration date : 2009-04-03

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyWed Apr 08, 2009 3:28 am

a nadam se da su pametni i spretni
Na vrh Go down
http://www.ustamrtvasakata.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyWed Apr 08, 2009 12:42 pm

Nebojša Anđelić, jedan od najtalentovnijih mladih igrača Bosne i Hercegovine, danas je potpisao svoj prvi profesionalni ugovor sa sarajevskim KK Bosna ASA BH Telecom.

Anđelić trenutno nastupa za KK Bosna Škoda, mladi tim "studenata" koji se takmiči u A2 ligi, a nakon što je napunio osamanest godina potpisao je svoj prvi, šestogodišnji (4+2) ugovor sa prvakom BiH. Anđelić je u A2 ligi jedno vrijeme držao i naslov najboljeg strijelca prvenstva, a i danas je sa prosječno 21 poenom po susretu najbolji u redovima sarajevskog tima i jedan od vodećih čitave lige.

"Još početkom sezone napravili smo jedan zaokret u politici kluba i usmjerili se ka mladim domaćim kadrovima.", rekao je za SportSport.ba Admir Bukva, vidno zadovoljan potpisanim ugovorom. "Rezultat te promjene jeste činjenica da sezonu završavamo bez igrača iz Amerike, da smo pružili priliku mladim igračima da konačno pokažu šta znaju, jedan dio mlađe generacije poslali smo na kaljenje u klubove domaćeg prvenstva, a evo sada potpisujemo i dugoročni ugovor sa igračem za kojeg smatramo da će nam u budućnosti biti veoma koristan. Anđelić nije jedini igrač koji nam je zanimljiv u ovoj generaciji, a nadam se da ćemo profesionalne ugovore u narednom periodu potpisati sa još par mladih talenata.", dodao je Bukva.

A u Hamze Hume 2 najavljena je i mogućnost veće minutaže za mlade igrače u narednoj sezoni.

"Moj prijedlog za slijedeću sezonu će biti da igramo domaće prvenstvo od samog početka, ukoliko nam se ne otvori šansa da nastupimo u nekom od renomiranih evropskih takmičenja.", tvrdi Bukva. "Na taj način siguran sam da ćemo pomoći i da se digne kvalitet domaćeg prvestva u koje svi moramo ulagati, a želimo osigurati i veći prostor za igru mladim igračima. Ipak, iako mi u klubu već sada moramo razmišaljati o narednim sezonama, još uvijek je rano o tome govoriti.", zaključio je prvi operativac "studenata".
Na vrh Go down
nerminh74
Forumas
Forumas
nerminh74


Broj komentara : 118
Registration date : 2008-12-07

Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 EmptyWed Apr 08, 2009 1:07 pm

halilovic ce biti jedan od glavnih igraca sljedece sezone u slobodi, onda ide u neki jaci klub jer ima boli glava menagera (menager nekim NBA zvjezdicama), sto se tice jovanovica za njim je pesic bio veoma zainteresovan cak je bio na nekoliko treninga CZ, tako tesko jedino ako mu ponudimo veoma dobru minutazu u NLB pa da to iskoristi, ali opet tesko

dok je bosnina buducnost na poziciji 3 upravo andzelic koji ima veoma mekanu ruku, 200+ cm je visok i veoma je dobar skakac, ima predispozicije da bude za dvije god. standardni prvotimac inace ukrali smo ga zenickom kenguru
Na vrh Go down
Sponsored content





Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sve o K.K Bosna   Sve o K.K Bosna - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Sve o K.K Bosna
Na vrh 
Stranica 3/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sve o "Ligi 8"
» Kratki istorijat k.k Bosna
» Bosna - Krka ( 89 : 79 ) Petak, 13.03. 20:15
» Navijacka grupa KK Bosna
» KK Cibona - KK Bosna ASA BHT/91 : 70/ Nedjelja 07.12.08. 18:00h

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Sve o klubu i takmicenja u kojima ucestvuje Bosna :: k.k Bosna-
Idi na: