Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Portal**Portal**  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Tema OBAVJESTENJA,i putem maila ,obavijest o pre
Image Hosted by ImageShack.us

 

 Alternativa-prijedlozi i sugestije.

Go down 
+8
MirzinLav
xxl basket
sale
fera
Bosnaš
lolo
Alhemicar
Admin
12 posters
AutorPoruka
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyWed Dec 03, 2008 4:34 pm

Kako je ocigledno da ljudi iz uprave kluba nisu predvidjeli forum na redizajniranoj zvanicnoj stranici ,jedino sto je presotalo da se pokusa organizovati forum za sve navijace i zaljubljenike nasega kluba.

Nedostatak sluha za stavove i misljenje svojih navijaca??

Izbjegavanje kritika, koje su prije svega dobronamjerne??

Sada vise nije ni bitan razlog zbog cega se nije imalo sluha prema svima nama.

Ovo je samo jedna inicijativa da se pokusa napraviti nesto sto je ,zelja svih iskrenih navijaca Bosne.
Diskusija,prica o trenutnom stanju u, i oko, kluba,zajednicko druzenje,sve su to razlozi zbog kojih vrijedi pokusati nesto ovako
cheers bounce

Svi prijedlozi,sugestije,razmisljanja,stavovi..i sve ostalo su dobro dosli Basketball Idea


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Mar 09, 2009 12:46 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Alhemicar
Pocetnik
Pocetnik
Alhemicar


Broj komentara : 14
Registration date : 2008-12-05

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyFri Dec 05, 2008 12:35 pm

Evo da probijemo led prvim postom.Cestitam na novom forumu i zelim da dugo potraje uz konstruktivne komentare,savjete i sugestije.Zelim sretan pocetak rada. Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
lolo




Broj komentara : 9
Registration date : 2008-12-05

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyFri Dec 05, 2008 12:38 pm

jel to taj forum koji ste pripremali pola godine
Na vrh Go down
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyFri Dec 05, 2008 3:39 pm

lolo (citat):
jel to taj forum koji ste pripremali pola godine

To nije taj forum,taj se jos "priprema",ili neznam gdje je zapelo Rolling Eyes

Ovaj forum i jeste napravljen da se svi zajedno angazujemo da napravimo nesto dobro i adekvatno,jer smo svjesni da ovaj i nije neki spektakl,ali svi prijedlozi su dobrodosli



Nadam se da cemo svi zajedno ucestvovati u konstrukciji svega ovoga,jer u ovom slucaju nema klasicne relacije Administracija i clanovi,ovo je Nas forum,prema tome bujrum (izvolite Very Happy ) prijedlozi,ideje,sugestije,kritike..i rad na forumu Wink
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyFri Dec 05, 2008 3:49 pm

Molba,napomena,sugestija Very Happy

Svi trenutni clanovi ako ikako moze da pokusamo svi zajedno izlobirati i skupiti sve one koji su razbacani po virtualnom svijetu,a Bosna im je u srcu. cheers

Bitno je da se pokusamo za pocetak sto vise skupiti,a sve ostalo,cijeli forum,podjela poslova,obaveza,ovlasti..o tome cemo kasnije. Exclamation

Kao sto je napomenuto vec,ovo nije ni zamisljeno da bude relacila Administracija-clanovi,nego da svi budemo MI Basketball Arrow
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptySat Dec 06, 2008 3:16 am

cestitke na otvaranju foruma. ako bude trebala ikakva pomoc ja sam tu. sve za raju i bosnu Very Happy
Na vrh Go down
lolo




Broj komentara : 9
Registration date : 2008-12-05

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptySat Dec 06, 2008 4:05 pm

treba se reklamirati forum i po drugim forumima Very Happy
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptySat Dec 06, 2008 4:12 pm

lolo (citat):
treba se reklamirati forum i po drugim forumima Very Happy

Pokusavamo raditi na tome,ali i sam znas,ako se javno zalijepi na forumu u vecini slucajeva slijedi ban Very Happy
Znas vec kako sve to ide sa vecinom administracije Laughing

Eto prijetelju,bujrum,ukljuci se u reklamiranje Wink ,ovaj forum je i tvoj koliko i moj,i sviju nas ostalih bounce Basketball
Na vrh Go down
sale
Clan
Clan
sale


Broj komentara : 38
Registration date : 2008-12-06

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptySat Dec 06, 2008 4:49 pm

Cestitke za forum.Ako bude trebalo kakve pomoci bujrum.
Svakako ovo bi trebao da bude forum za razmjenu misljenja i ideja,mogucnost okupljanja a sve u cilju nase BOSNE.
saljite ovu obavijest na PM ljudima koje iole zanima BOSNA,na neke sportske forume tipa sportsport itd.
Samo jedno pitanje cisto me zanima koji je nick(na bivsem KKBosna forumu) bio ovim ljudima koji su otvorili ovaj forum. tj adminima
pozdrav
Na vrh Go down
Bosnaš
administrator
administrator
Bosnaš


Broj komentara : 247
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptySat Dec 06, 2008 4:58 pm

sale (citat):
Cestitke za forum.Ako bude trebalo kakve pomoci bujrum.
Svakako ovo bi trebao da bude forum za razmjenu misljenja i ideja,mogucnost okupljanja a sve u cilju nase BOSNE.
saljite ovu obavijest na PM ljudima koje iole zanima BOSNA,na neke sportske forume tipa sportsport itd.
Samo jedno pitanje cisto me zanima koji je nick(na bivsem KKBosna forumu) bio ovim ljudima koji su otvorili ovaj forum. tj adminima
pozdrav

Pozdrav i tebi prijetelju Wink

A forum i jeste zamisljen kao mjesto gdje ce se skupljati svi navijaci Bosne,pa cak i svi drugi Laughing
Kao sto sam vec i rekao,intervencije administracije skoro da nece ni biti,samo u nekim bas extremnim slucajevima lol!

A saljemo PM po raznim forumima,samo je fazon u tome cim nas skontaju odma dobijamo BAN,znas vec sve te administratore na forumima affraid

Nadam se da ces se i ti,i svi drugi,ukljuciti u reklamiranje ovog foruma,ako nista drugo onda da barem skupimo staru ekipu sa onog foruma bounce

I imas PM,za zadnji dio pitanja Wink
Na vrh Go down
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptySun Dec 07, 2008 4:49 am

Bosnaš (citat):
sale (citat):
Cestitke za forum.Ako bude trebalo kakve pomoci bujrum.
Svakako ovo bi trebao da bude forum za razmjenu misljenja i ideja,mogucnost okupljanja a sve u cilju nase BOSNE.
saljite ovu obavijest na PM ljudima koje iole zanima BOSNA,na neke sportske forume tipa sportsport itd.
Samo jedno pitanje cisto me zanima koji je nick(na bivsem KKBosna forumu) bio ovim ljudima koji su otvorili ovaj forum. tj adminima
pozdrav

Pozdrav i tebi prijetelju Wink

A forum i jeste zamisljen kao mjesto gdje ce se skupljati svi navijaci Bosne,pa cak i svi drugi Laughing
Kao sto sam vec i rekao,intervencije administracije skoro da nece ni biti,samo u nekim bas extremnim slucajevima lol!

A saljemo PM po raznim forumima,samo je fazon u tome cim nas skontaju odma dobijamo BAN,znas vec sve te administratore na forumima affraid

Nadam se da ces se i ti,i svi drugi,ukljuciti u reklamiranje ovog foruma,ako nista drugo onda da barem skupimo staru ekipu sa onog foruma bounce

I imas PM,za zadnji dio pitanja Wink

ja sam vec izreklamirao na par foruma i prezivio sam do sada bez bana Very Happy
Na vrh Go down
xxl basket
Clan
Clan
xxl basket


Broj komentara : 54
Registration date : 2008-12-10

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyWed Dec 10, 2008 4:22 pm

svaka cast momci na ovome forumu vec godinu dana smo bili bez foruma vrijeme je bilo da se ponovo vratimo na svoje nek nam je sa srecom Very Happy
Na vrh Go down
http://www.kkbosna.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyWed Dec 10, 2008 4:24 pm

xxl basket (citat):
svaka cast momci na ovome forumu vec godinu dana smo bili bez foruma vrijeme je bilo da se ponovo vratimo na svoje nek nam je sa srecom Very Happy

Dobro dosao prijetelju i bujrum Wink ,ovo je tvoj forum koliko i nas Arrow Basketball
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
MirzinLav
Clan
Clan
MirzinLav


Broj komentara : 24
Registration date : 2008-12-11

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyThu Dec 11, 2008 3:51 pm

ja i xxl basket smo bas neki dan pricali o forumu kad vidi iznanadjenja cheers
sta god treba tu sam samo reci
vec sam poceo reklamirati,ako jos sta treba samo reci ima da dignemo forum na noge a vala i zaspale navijace Basketball
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com/profile.forum
fera
Moderator
Moderator
fera


Broj komentara : 276
Age : 35
Registration date : 2008-12-06

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyThu Dec 11, 2008 4:00 pm

MirzinLav (citat):
ja i xxl basket smo bas neki dan pricali o forumu kad vidi iznanadjenja cheers
sta god treba tu sam samo reci
vec sam poceo reklamirati,ako jos sta treba samo reci ima da dignemo forum na noge a vala i zaspale navijace Basketball

cestitke imenjace samo nas reklamiraj to je najbolja pomoc
Na vrh Go down
Bivsa Juga




Broj komentara : 1
Registration date : 2008-12-22

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyMon Dec 22, 2008 4:45 am

Pozdrav svima,bas mi je drago da je neko otvorio ovakav forum.Ja Bosnu kao klub zaista volim i Bosna i njeni navijaci su zasluzili da imaju jedan dobar forum!!!

Ja sam inace Administrator na jednom drugom forumu(necemo reklame,pa stoga necu napisati ime foruma)!Cestitke administratoru na ideji,jer kako sam vec naveo,Bosna i njeni navijaci zasluzuju Forum!!

Da bi uspjeli sa Forumom i da sto vise raje vidi vas forum,morate prijaviti vasu stranicu u trazilice.To mozete uciniti besplatno(sa dosta manje efekta) ili sa placenim alatima za to ili eventualno hackovanim,koji ce ovaj forum izbaciti u trazilice na zavidan nivo!Takodje morate dizajn Foruma uljepsati,postaviti i napraviti razmjenu banera sa posjecenim forumima,koji to budu htjeli!Takodje morate otvoriti jos rubrika na forumu i mislim da bi sam forum trebalo da ima manju sirinu,to znaci da forum morate suziti,mislim da samim tim Forum dobija na izgledu i na preglednosti!!!!

Pozdrav svim navijacima Bosne i ako bude Administratorima trebala kakva pomoc ili savjet oko Foruma,moze se slobodno obratiti na email adresu u profilu ili na pp na forumu!!

Basketball
Na vrh Go down
http://bivsajuga.do-forum.com/
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyMon Dec 22, 2008 9:18 am

Pozdrav i tebi Bivsa Juga Wink


Kao sto smo napisali u samom uvodu u sve ovo,Administracija je ovdje samo produzena ruka,il ti alatka ka osposobljavanju foruma kakvog navijaci Bosne i zasluzuju. Basketball
Svjesni smo da je ovo samo osnovna forma,i da ako bude volje i zelje svih starih clanova onog Bosninog foruma,a i svih novih,da ovo uzdignemo na nivo vise,da svi zajedno udjemo u realizaciju svega toga.
Ovo je forum sviju nas,bujrum (simultani prevod,izvolite Very Happy )
Svjestan sam da bez www. nema ni reklame niti velikog napretka u svemu ovoga,ali kao sto sam rekao,ovo i jeste samo inicijalna kapisla da se pokrene nesto Wink

A sto se tice sirine foruma,trazeno je od nekih clanova da se prosiri,i da se smanji ovaj bordo dio sa strana,a mi smo to uradili,jer smo mi tu radi njih,sviju nas.

Evo ukljucite se u raspravu,barem ovi stari forumasi,pa da vidimo sta i kako.
cak se mogu predlagati baneri,praviti..itd itd.

Pucajte Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Vainglorious




Broj komentara : 1
Registration date : 2009-01-01

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Ev da se i ja javim...   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyMon Jan 19, 2009 6:30 am

Niste baš izreklamirali ovaj forum, pošto već neko vrijeme tražim tu famoznu i dugo čekanu alternativu za onaj sa kkbosna.com. Uglavnom drago mi je što sam tu....
Na vrh Go down
http://kkbosna.com
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyMon Jan 19, 2009 10:16 am

Vainglorious (citat):
Niste baš izreklamirali ovaj forum, pošto već neko vrijeme tražim tu famoznu i dugo čekanu alternativu za onaj sa kkbosna.com. Uglavnom drago mi je što sam tu....

Istina,reklam nije bas neka,vise je u varijanti poziv poznanika i po nekim forumima,nistt specijalno.
Ali posto smo svi dio ovoga,za reklamu foruma ima prostora od strane svakoga od nas Basketball

Dobro dosao bounce
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sanjo
Forumas
Forumas
Sanjo


Broj komentara : 96
Registration date : 2008-12-22

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyTue Jan 20, 2009 1:28 pm

nema te reklame foruma na bilo koji nacin,koja moze biti bolja od toga da se stavi www,i da tako bude dostupan na svim trazilicama.

Sve druge reklame su sitne i sizifov posao
Na vrh Go down
http://www.fuckju.com
baggio




Broj komentara : 3
Registration date : 2009-02-22

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: pozdrav za istinske bosnaše   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyTue Feb 24, 2009 8:26 am

Hvala na pozivu i drago mi je da postoji ovakav forum gdje ćemo zaista dobronamjerno davati sugestije koje će doprinjeti poboljšanju KK Bosna.
Pod dobronamjernim ne smatram izjave "kloc" "glupan" i slične nazive sa osređenih foruma koje sam mogao pročitati i upućene su pojedinim bosninim košarkašima.Mislim da to oni zaista ne zaslužuju!
Pozdrav i vidimo se u Skenderiji!
Na vrh Go down
http://www.sportsport.ba
Admin
administrator
administrator
Admin


Broj komentara : 593
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-12-03

Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. EmptyTue Feb 24, 2009 11:26 am

baggio (citat):
Hvala na pozivu i drago mi je da postoji ovakav forum gdje ćemo zaista dobronamjerno davati sugestije koje će doprinjeti poboljšanju KK Bosna.
Pod dobronamjernim ne smatram izjave "kloc" "glupan" i slične nazive sa osređenih foruma koje sam mogao pročitati i upućene su pojedinim bosninim košarkašima.Mislim da to oni zaista ne zaslužuju!
Pozdrav i vidimo se u Skenderiji!

Pozdrav i tebi,i naravno,dobro dosao Wink

To sto se pojedini igraci,na pojedinim forumima,prozivaju,i vrijedjaju,vjeruj mi,i meni zaista smeta.
Jedno je konstruktivna rasprava i kritika,kada to neko zasluzi,a drugo je vrijedjanje zbog svake promasene lopte,ili loseg dodavanja Shocked

Pojedinci,ocito,koriste svaki priliku da lijece svoje frustracije vrijedjanjem i ,takvim vidovima "komunikacije" pale

Ali ok,necemo o njima.u svakom slucaju dobro dosao,i ukljuci se u nasu malu internet zajednicu ljudi koji vole Bosnu Basketball

Sve kritike,inicijative i prijedlozi su dobro dosli bounce Arrow
Na vrh Go down
https://kkbosna.bosnianforum.com
Sponsored content





Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Alternativa-prijedlozi i sugestije.   Alternativa-prijedlozi i sugestije. Empty

Na vrh Go down
 
Alternativa-prijedlozi i sugestije.
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prijedlozi,ideje,sugestije,pitanja...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Obavjestenja,informacije...-
Idi na: